To nie jest szkolenie „dla każdego”. Nie chodzi bynajmniej o to, że limit miejsc wynosi 15. Rzecz podstawowa: Marketing Hacking opiera się w dużej mierze na wykorzystywaniu istniejących luk prawnych i technicznych w celu budowania ogromnych baz leadów (maile, telefony itp.), a następnie na bezkosztowym przesyłaniu osobom na tych listach informacji np. ofert zakupu czy udziału w szkoleniach.

Celem warsztatu jest zaprezentowanie, jak w tydzień zebrać listę mailingową obejmującą kilka milionów adresów e-mail (lub też analogiczną liczbę numerów telefonów) oraz w jaki sposób legalnie wysłać do osób na tej liście kampanię mailingową/SMS. Co istotne: koszty tej kampanii wyniosą zero złotych, gdyż korzystać będziemy z naszego serwera, nie zaś zewnętrznych platform mailingowych/SMS. Warsztaty potrwają od 3 do 4 godzin. Będą podzielone na następujące etapy:

1. Omówienie aspektów prawnych

W tej części omówimy po kolei gdzie i w jakiej formie zarejestrować działalność gospodarczą, aby w pełni zabezpieczyć się przed np. polskimi organami kontrolnymi. Uczestnicy otrzymają kompleksową wiedzę na temat kosztów i procedur zakładania np. spółek w Belize, na Wyspach Marshalla, w USA czy Panamie. Co bardzo istotne uczestnicy otrzymają też kontakty do odpowiednich kancelarii prawnych, a także dowiedzą się wszystkiego na temat możliwości anonimizowania np. danych właścicieli konkretnych podmiotów gospodarczych. Infrastruktura prawna jest niezbędna, aby móc działać w modelu, którego szkolenie będzie dotyczyć. 

 

2. Omówienie aspektów technicznych działań marketingowych

W drugiej części szkolenia omówimy wszelkie techniczne aspekty działań marketingowych. Krok po kroku przedstawię: gdzie należy zakupić serwer, jaki serwer powinien być, jak go skonfigurować, jak zainstalować na nim konkretne komponenty do wysyłki maili czy SMS. Omówimy krok po kroku, w jaki sposób zbudować własną infrastrukturę do wysyłki dowolnej ilości e-mail/SMS bez konieczności korzystania np. z zewnętrznych platform mailingowych i poza kontrolą jakichkolwiek organów. Co bardzo istotne – uczestnicy otrzymają wszelkie komponenty, na jakich będziemy pracować po zakończeniu warsztatu. 

 

3. Zebranie danych z sieci na dużą skalę

Trzecia część warsztatu obejmie omówienie, w jaki sposób i jakimi narzędziami możemy pozyskiwać ogromne zbiory danych kontaktowych. Omówimy, jak działają konkretne narzędzia i w jaki sposób z nich korzystać, aby np. nie narazić się na BAN własnego IP.

 

4. Segmentacja danych i ich marketingowe wykorzystanie 

W ostatniej części warsztatu omówię, jak dane segmentować, aby były atrakcyjne np. dla nabywców zewnętrznych oraz w jaki sposób z nich korzystać na własny użytek. Omówimy, jak działają narzędzia do masowej wysyłki maili, jak wysyłać na masową skalę SMS, w jaki sposób nie wpadać do SPAM i jak wykorzystać dane w celach marketingowych w social mediach oraz w celach remarketingowych tak na własne potrzeby, jak i na potrzeby np. firm zainteresowanych zakupem pozyskanych przez Ciebie danych kontaktowych. 

 

WAŻNE informacje

Warsztat ma charakter zamknięty

Limit miejsc: 15 (kto pierwszy ten lepszy)

Termin: 22.07.2017, godz. 20.00 (niedziela)

Każdy uczestnik otrzyma: nagranie warsztatu, wtyczki mailingowe, instrukcję konfiguracji i edycji elementów, które będziemy omawiać (np. skryptów PHP). Otrzymasz także fakturę i nagranie warsztatu.

Cena: 349 zł (jeśli uznasz, że nie było warto – zwrócę Ci pieniądze i zaproszę na piwo 🙂). Oczywiście otrzymasz fakturę oraz nagranie warsztatu. Bilety są dostępne TUTAJ

 

Bilety premium: Oferuję dodatkowo JEDEN bilet premium, który obejmuje to, że wspólnie wdrożymy wiedzę z warsztatu. Dlaczego jeden? Bo wdrożenie zajmuje kilkanaście godzin mojej pracy (stąd cena biletu). Bilet premium jest dostępny TUTAJ.

 

BARDZO WAŻNE! 

Wszystkie omawiane techniki są absolutnie legalne. Mogą jednak być dwuznaczne z punktu widzenia np. etyki. Warsztat ma charakter edukacyjny.

Bilety są dostępne TUTAJ

0