To nie jest kolejne szkolenie stacjonarne na których prowadzący opowiada jak robić reklamę a uczestnicy bezmyślnie powtarzają to co dzieje się na ekranie projektora. Warsztaty reklamy i marketingu w oparciu o marketing 4.0 to trwające od kilku do kilkudziesięciu godzin warsztaty dopasowane do potrzeb Twojej firmy lub Twoich pracowników. Po dokładnej analizie Twojej firmy i rynku na jakim działasz przygotowuję dokładnie dostosowane warsztaty do tego co musisz wiedzieć i co musisz potrafić robić. W czasie warsztatu:

  • Otrzymasz konkretną wiedzę do zastosowania w praktyce. Dowiesz się w jakich social mediach i w jaki sposób prowadzić działania reklamowe. Zanim czegokolwiek Cię nauczę dokładnie sprawdzę co w przypadku Twojej firmy będzie działać, jaki będzie zwrot z inwestycji w reklamę oraz jak najrozsądniej wydać pieniądze na reklamę. Następnie nauczę Cię konkretnych, uszytych na miarę Twoich potrzeb technik reklamowych, formatów reklamowych oraz sposobów budowania lejka komunikacji z klientem,.
  • Możesz mieć pewność, że nie będę „lał wody” i opowiadał o „możliwościach robienia reklamy”, które to możliwości nie pasują do Twojej firmy.
  • Możesz mieć pewność, że reklama zadziała od razu (nawet w czasie trwania szkolenia jeśli szkolenie będzie kilkudniowe). W pierwszym dniu wówczas robimy reklamę a w drugim ją optymalizujemy. Praktycznie zawsze w przypadku kilkunastogodzinnych warsztatów (2-3 dniowych) pieniądze wydane na szkolenie zwracają się w postaci większych przychodów już w czasie trwania warsztatu. Skrajnym przykładem była duża polska sieć sklepów ze sprzętem sportowym. Opracowałem dla nich 3 dniowe szkolenie (dla działu marketingu tej firmy). Po wdrożeniu materiału na pierwszym dniu… w dniu trzecim ich zysk ze sprzedaży online przekroczył siedmiokrotnie kwotę wydaną na moje warsztaty. 

Forma warsztatu: szkolenie stacjonarne.

Liczba uczestników: ustalana indywidualnie

Czas trwania: od 8 do 40 godzin (zależnie od branży/produktu). Jeśli produkt wymaga zbudowania bardzo zaawansowanej infrastruktury sprzedażowej, szkolenie może trwać nawet 3 dni.

Cena: Od 2800 zł netto. Cena ustalana jest indywidualnie.

 

W przypadku zainteresowania proszę o kontakt drogą e-mail:kontakt@jakrobicmarketing.pl

 

0