Budowanie zaawansowanych lejków sprzedażowych opartych o media społecznościowe jest najtrudniejszą, ale też najskuteczniejszą formą sprzedaży w internecie. Szkolenie obejmuje przekazanie praktycznej wiedzy, która pozwoli samodzielnie budować i optymalizować zaawansowane systemy sprzedaży online. W czasie warsztatów uczestnicy otrzymują konkretną wiedzę, która jest dopasowana do branży/firmy z którą pracuję. W przypadku bardzo indywidualnych szkoleń – warsztaty kończą się  zbudowaniem całej „machiny sprzedaży online” dla produktów konkretnej firmy oraz przeszkoleniu uczestników szkolenia w „obsłudze” tej machiny.

Oprócz wiedzy technicznej uczestnicy otrzymują także gotowe rozwiązania do wdrożenia metodą „kopiuj/wklej”, które każdorazowo opracowuję dla konkretnej firmy/instytucji. Mówiąc najbardziej wprost. Jeśli Twoja firma chce zaistnieć w internecie, sprzedawać swoje produkty online, wprowadzić nowe produkty lub „reaktywować” sprzedaż produktów, które zalegają Ci w magazynie – to szkolenie jest dla Ciebie. Otrzymasz konkretne rozwiązania, które możesz wdrożyć już na szkoleniu, albo też gotowy, zbudowany na szkoleniu przez Twoich pracowników pod moim okiem – mechanizm sprzedażowy.

 

Forma warsztatu: szkolenie stacjonarne. 

Liczba uczestników: ustalana indywidualnie

Czas trwania: od 4 do 20 godzin (zależnie od branży/produktu). Jeśli produkt wymaga zbudowania bardzo zaawansowanej infrastruktury sprzedażowej, szkolenie może trwać nawet 3 dni.

Cena: Od 3600 zł netto. Cena ustalana jest indywidualnie.

 

W przypadku zainteresowania proszę o kontakt drogą e-mail: kontakt@jakrobicmarketing.pl

 

 

0